Zawiadamiamy że w dniu 20.05.2026 o godz.: 17.30 (I termin), 18.00 (II termin) odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia KIELNIA DLA MIESZKAŃCÓW.
Miejsce zebrania: Pawilon handlowy ul. Pojezierska 2/6 na I piętrze – wejście od strony parkingu pomiędzy zegarmistrzem a barem chińskim (białe drzwi).

Równocześnie przypominamy, że warunkiem koniecznym uczestnictwa w Walnym Zebraniu jest opłacona składka członkowska za rok 2026. 28 lutego 2026 minął termin wniesienia opłaty członkowskiej za rok 2026. Osobom, które opłaciły składkę za 2026 rok prześlemy na adres mailowy sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia.

Członkowie, którzy nie uregulowali składki za bieżący rok, mogą wpłacić należność na konto Erste Bank Polska 29 1090 2705 0000 0001 6125 3875. Wynosi ona 100 zł (składka indywidualna) lub 150 zł (składka z drugą osobą z tego samego domostwa). Istnieje również możliwość uregulowania należności bezpośrednio przez Walnym Zebraniem. Osoby, które nie wniosą opłaty będą mogły być wyłącznie biernymi obserwatorami.
Zachęcajmy również naszych Sąsiadów do wstąpienia do Stowarzyszenia. Mogą oni, po uprzednim wypełnieniu deklaracji członkowskiej dostępnej na stronie www.kielniadlamieszkancow.pl, dokonać wpłaty członkowskiej tuż przed Walnym Zebraniem.
Serdecznie Państwa zapraszamy do czynnego uczestnictwa w Walnym Zebraniu Członków.
Mile widziane składane krzesełka w celu zapewnienia komfortu podczas obrad.

Tags:

Comments are closed